PostWysłany: Sob 14:53, 08 Lis 2008    Temat postu:

Mateusz 18

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 125

PostWysłany: Sob 18:55, 08 Lis 2008    Temat postu:

Mecz w wykonaniu Partyzanta dobry a momentami bardzo dobry. W piewszej połowie tracimy bramke zawodnik Sparty mija dwioch zawodnikow Partyzanta i odaje plasowany strzał na bramke Bogdana Winckowicza nasz bramkarz jest bezradny w tej sytuacji i mamy 1:0 dla gospodarzy. Zawodnicy Partyzanta probuja zbobyc kontaktowego gola do przerwy ale ta sztuka sie nie udaje. Druga połowa rozpoczyna sie od natarcia drurzyny z Kazimierzy Wielkiej ale to piłkarze Partyzanta strzelaja bramki . Warto rowniez odnotowac ze piłkarze Sparty nie wykorzystali znakomitej sytuacji piłka po strzale jednego z Piłkarzy Sparty laduje na poprzece naszej bramki. Juz po tej sutuacji pilkarze Partyzanta powinni wyrownac stan rywalizacji Tomasz Strzałka znajdujac sie w sutuacji jeden na jego z bramkarzem gospodarzy odaje strzał ale piłka mija lewy słupek bramki Sparty. Wrescie wyrownanie Pilkarze Partyzanta wykonywali rzut rozny pilke w pole karne dożucał Wojtek Jagodzinski a podanie wykorzystał strzalem z glowa Tomek Strzałka i mamy 1:1 Druga bramka padła z rzutu wolnego piłke dozucił Jagodziński a pilke w bramce umiescił Przygodzki ktory uderzył piłke szczupakiem a ta zatrzepotała w siatce bramki gospodarzy i jest 1:2. po tej bramce piłkarze Sparty musieli gonic wynik a dostali trzecia bramke znow Jagodziński dograł z rzutu roznego a nie zawodny " Strzała " kolejny raz umieszcza pilke w siatce i mamy 1:3. Po tej bramce pilkarze Sparty zdobywaja drugiego gola pilke w srodku pola przejmuje Banaszek i podaje do Grzegorza Mirka ktory jest w tej sytuacji na pozycji spalonej lecz sedzia nie dopatruje sie spalonego i w sytuacji sam na sam nie daje szans Bogdanowi Winckowiczowi i mamy 2:3. Za gre w dzisiejszym spotkaniu trzeba pochwalic cały zespoł . Ja osobiscie musze pochwalic za gre Wiesława Francuza Wojtka Jagodzinskiego Tomka Strzałke jak i tez nszego filara defensywy Jarka Komisarskiego oby tak dalej Pozdrawiam

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RADOSZYCE RADOSZYCE RADOSZYCE Strona Główna -> Archiwum / 2008/09 Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina